Moviemakers Moviemakers > Edukacja > Szkoły filmowe > Rekrutacja w krakowskiej szkole filmowej - Akademii Multi Art trwa Logowanie

Rekrutacja w krakowskiej szkole filmowej - Akademii Multi Art trwa

Rekrutacja w krakowskiej szkole filmowej - Akademii Multi Art trwa

Rekrutacja w krakowskiej szkole filmowej - Akademii Multi Art trwa

  • 0 Stars.

Wolne miejsca znajdziemy jeszcze na trzech kierunkach: scenariopisarstwa, produkcji filmowej i aktorstwa filmowego. 

 

Kierunek Scenariopisarstwo

Jest to roczny, dwu semestralny kurs 
obejmujący kompleksowe przygotowanie do zawodu scenarzysty, z naciskiem na kształtowanie umiejętności rozwoju własnego pomysłu w strukturę scenariusza, kreację postaci, pisanie dialogów oraz naukę sposobu prezentacji scenariusza. Kurs kończy się przygotowaniem autorskiego scenariusza, wybranej przez słuchacza formy filmowej. 

 

Kierunek Produkcja Filmowa

 

Jest to roczny, dwu semestralny kurs, w nowoczesny sposób kształcący osoby zainteresowane pracą producenta filmowego. Podczas zajęć słuchacze będą mieli możliwość poznania profesjonalnych technik kreowania oraz doprowadzania do końca kompletnego produktu audiowizualnego - od momentu jego powstania, aż do sukcesywnej sprzedaży. 

 

Kierunek Aktorstwo Filmowe

 

Jest to roczny, dwu semestralny kurs aktorstwa filmowego, obejmujący pracę z kamerą, naukę dynamiki środków aktorskich wobec obrazu ekranowego, specyfikę pracy na planie zdjęciowym, współpracę z reżyserem i operatorem. Absolwenci tego kursu są w pełni przygotowani do pracy w filmie i telewizji. Jest to unikalny kurs w Polsce, prowadzony przez fachowców.
Romanowicza 6
Kraków, Małopolskie
Polska

Telefon: 514584030Kategorie:


Popularne kategorie
Popularne ogłoszenia